مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش عمده انواع پنبه قاعدگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تامپون به جای نوار بهداشتی

چقدر از انواع پنبه قاعدگی اطلاعات دارید؟ آیا پنبه قاعدگی گزینه مناسب تری برای سیکل ماهانه بانوان محسوب میگردد؟ خرید و فروش عمده انواع پنبه قاعدگی خوب و اصل از داروخانه ها و نمایندگان ویژه فروش سایت انجام پذیر است.
داشتن سیکل ماهانه منظم برای دوشیزگان و بانوان بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا که این دوران حساس در سلامت جنسی آنها و احتمال باردار شدن بانوان در آینده بسیار تأثیرگذار است. لذا اهمیت بهداشت فردی و استفاده از لوازم مراقبتی و بهداشتی مناسب در این دوران مورد تأکید پزشکان می باشد و توصیه شده. یکی از وسایلی که در این دوران حساس بسیار مورد استفاده قرار میگیرد انواع نوار بهداشتی ها هستند که باید در طی زمانی مشخص حدود 3 الی 4 ساعت تعویض گردد. این زمان در اختیار خود فرد است، اما زمان تعویض مطلوب برای حفظ سلامت و بهداشت جنسی این دوران، نهایتا 4 ساعت می باشد.

پنبه قاعدگی

تامپون به جای نوار بهداشتی

بسیاری از بانوان در سیکل ماهانه از این مطلب شاکی هستند، که بنا به شرایط مختلف، نمیتوانند به تعویض زودهنگام نوار بهداشتی خود بپردازند. برای این دسته از بانوان، انواع تامپون یا پنبه قاعدگی را پیشنهاد می کنیم.
پنبه قاعدگی، به شکل کاملا فشرده تولید میگردد و برعکس نوار بهداشتی در قسمت داخلی واژن قرار میگیرد؛ و همین امر استفاده از آنرا برای دوشیزگان اکیدا ممنوع می نماید.
تامپون ها، دارای یک نخ هستند که برای تعویض آن مورد کاربرد قرار می گیرد. حسن بسیار خوب پنبه قاعدگی این است که نگران بیرون زدگی احتمالی آن از لباستان نخواهید بود.
مدت تعویض این دسته از پنبه ها مانند انواع نوار بهداشتی ها زمانی حدود 2 الی 4 ساعت می باشد.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید