مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت شرکت صادرات پنبه ایران به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت شرکت صادرات پنبه ایران در سال های اخیر فعالیت های تجاری بسیاری با کشور های همسایه از جمله ترکیه انجام داده است و دست آورد های خوبی را نیز از فعالیت های خود داشته است.

پنبه ایران با توجه به کیفیت بالا و قدرت جذب بالای آب بدون تکه تکه شدن و… نیز مورد محبوبیت زیادی واقع گردیده است و به همین دلیل از کشورهای همسایه درخواست صادر کردن پنبه نیز شده است که ایران پس از تامین نیازهای کارخانه داران از پنبه قسمتی از پنبه را به کشورهای همسایه صادر می کند.

ترکیه یکی از پرطرفدارترین پنبه تولید شده در ایران به دلیل لطافت و صددرصد خالص بودن آن می باشد و شرکت صادرکننده پنبه به ترکیه نیز سایتی برای ارائه ویژگی های پنبه داخل کشور طراحی نموده که شرکت های ترکیه و‌ کارخانه های آنان می توانند با مراجعه به این سایت پنبه را سفارش داده و پس از پرداخت هزینه از ایران برای انان نیز ارسال می گردد. این سایت از چند بخش تشکیل شده است که برای متقاضیان داخل کشور و‌ خارج کشور نیز متفاوت می باشد و متقاضیان داخل کشور می توانند هزینه در پس از دریافت پرداخت نمایند و همچنین هزینه ارسال رایگان می باشد اما متقاضیان خارج کشور ابتدا باید کل هزینه و یا قسمتی از آن را پرداخت و سپس باقیمانده آن را هنگام تحویل پرداخت نمایند زیرا ارسال پنبه و هزینه گذر از مرزها به آن اضافه شده و برای متقاضیان خارج کشور کمی هزینه بالاتری دارد .

در اینجا ترکیه سالانه قرارداد خود را با ایران جهت خرید پنبه تمدید نموده و با قیمتی عالی ایران به کشور ترکیه سالانه پنبه خالص و محلوج و درجه یک را ارسال می نماید.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید