مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات پنبه ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت صادرات پنبه ایران در شهر مشهد قرار دارد که از رونق بسیار بالایی برخوردار است و انواع پنبه را در کیفیت های مختلف تولید و عرضه می کند.

تولید پنبه در کشورمان طی سال های اخیر کاهش یافته است و به 40 هزارتن در سال رسیده است و این برای کشوری که روزگاری تولید سالانه پنبه آن از مرض 250 هزارتن گذشته و بخش عمده ای از آن نیز صادر می شد و تاسف بار است. اصلی ترین دلیل  کاهش سطح زیر کشت پنبه و  کاهش این محصول بالا بودن هزینه های تولید و قیمت تمام شده بالای آن است که باعث می شود پنبه تولید داخلی یارای رقابت یا قیمت های جهانی را نداشته باشد.

بزرگترین شرکت صادرات پنبه ایران در شهر مشهد قرار دارد که انواع پنبه ها را در قیمت ها و کیفیت های متنوع تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می کند و در طی سال های اخیر که تولید پنبه در کشورمان کاهش یافته است برای رفع صنایع ریسندگی واردات پنبه از سایر کشورهای همجوار مانند ازبکستان”انجام گرفته است و با توجه عقد قرارداد با این کشور”90% از نیاز وارداتی پنبه کشور از پنبه ازبکستان تامین می شود و در اصل تولیدات داخلی تنها 50% از نیازهای صنعت ریسندگی را برطرف می کند و مابقی آن از طریق واردات تامین می شود.

پنبه در سال های اخیر در حجم بالایی به کشور وارد شده است و به واسطه آن ارز قابل توجهی از کشور خارج شده است ولی با اقدامات انجام شده توسط برخی از شرکت های خصوصی در زمینه ی تولید پنبه درجه یک پیش بینی می شود در آینده میزان صادرات پنبه ایران به کشور های مختلف افزایش یابد.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید