مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پنبه به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پنبهبالش پنبه اى و انواع ديگر آن
صادرات پنبه

صادرات پنبه  چگونه است؟اين روز ها صادرات پنبه به صورت عمده از ايران، به مقدار كمى صورت مى گيرد، زيرا بدليل اين كه به ايران از كشور هاى ديگر پنبه وارد مى شود، كشت اين محصول كاربردى كاهش يافته است.

صادرات پنبه

صادرات پنبه

توليد پنبه از مهم ترين اتفاقاتى است كه در صنعت نساجى، توليد پوشاك و البسه هم تأثير گذار و مورد استفاده بوده است. كشور ايران نيز در توليد اين محصول سابقه اى طولانى دارد..

توليد پنبه باعث اتصال دو حوزه زراعت و نساجى شده است. به طورى كه با پيشرفت و رونق در توليد پنبه مى توان صنعت نساجى را نيز توسعه داد.

هر چه طول الياف پنبه بيشتر باشد به همان اندازه ظريف و با كيفيت است. پنبه در دو نوع طبيعى و صنعتى وجود دارد، كه به طبع پنبه هاى طبيعى داراى كيفيت و محبوبيت بالاترى هستند.

زيرا پنبه هاى صنعتى يا پليمرى براى بعضى از پوست ها حساسيت ايجاد مى كنند، و البته يكى از مهم ترين شاخصه هاى تعيين كننده كيفيت لباس در نوع و كيفيت پنبه به كار رفته در آن است.

از كشور هاى همسايه يا حتى دور تر مقدار زيادى از نياز مردم و صنعت ايران به پنبه بر طرف مى شود. اما آيا با اين كه در ايران توانايى كشت و توليد اين محصول مهم را داريم، واردات پنبه كار درستى است؟

ايران از نظر موقعيت كشت پنبه و توليدات انبوه آن، جايگاه مناسبى دارد. علاوه بر رفع نياز داخلى حتى مى تواند اين محصول كاربردى را به كشور هاى ديگر به صورت عمده صادر نمايد.

پس بهتر است، به اهميت توليد پنبه در كشور بيشتر اهميت داده شود، زيرا صادرات اين محصول براى پيشرفت اقتصاد كشور واقعا لازم و ضرورى است.

بالش پنبه اى و انواع ديگر آن

صادرات پنبه

بالش وسيله اى است چهار گوش و به شكل كيسه كه درون آن را از پر، پنبه، الياف يا اسفنج پر كرده اند. از اين كيسه ى چهار گوش هنگام خوابيدن زير سر استفاده مى كنند، اين بالش ها بسيار متنوع هستند كه نمونه هايى را در زير مشاهده مى كنيد:

فوم

خيلى مهم است كه چگالى اين نوع بالش ها زياد باشد، زيرا از تجزيه شدن آن جلوگيرى مى كند.

فوم هاى خميرى

اين فوم ها بسيار مناسب هستند، زيرا با تغيير شكل با نوع بدن انسان، در طول مدتى كه خواب هستيد از گردن و سر شما محافظت مى كند.

لاتكس

اين جنس بالش، نسبت به ساير بالش هاى ديگر در برابر گرد و غبار و باكترى ها مقاوم تر است.

پنبه و پشم

بالش هاى پنبه و پشم در برابر كپك و غبار بسيار مقاوم هستند، اما متأسفانه افرادى هستند كه به آن ها آلرژى دارند.

پر

پر از نظر اكثر كارشناسان، از بهترين و با كيفيت ترين نوع بالش براى استراحت شبانه است. چرا كه پر به راحتى در بالش حركت مى كند.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید