مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پنبه صادراتی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پنبه صادراتی به صورت عمده بسیار روش مناسبی برای جذب مشتری  است”زیرا با توجه به کیفیتی که دارد از قیمت پایین تری برخوردار است.

الیاف پنبه معمولا برای تهیه پوشاک استفاده می گردد و پوشاکی که از پنبه تهیه می شود به آن در اصطلاح عامیانه نخ گفته می شود که بسیار راحت و بدون ضرر می باشد و هیچ گونه حساسیتی تولید نمی کند. پنبه ی ایران به خصوص پنبه ای که در نواحی خراسان، گلستان و مازندران کشت می شود از بهترین نوع پنبه هستند که هرساله مقداری از آن به کارخانه های نساجی جهت تولید پارچه فرستاده می شود تا پارچه پنبه ای ((نخی)) با کیفیت ساخت داخل را تولید نمایند.

با فروش پنبه صادراتی به صورت عمده این محصول از قیمت کمتری برخوردار بوده و در نتیجه مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند و درحال حاضر تولید جهانی پنبه در سال حدود 24 میلیون تن و تجارت آن نیز حدود 10 میلیون تن است و همچنین در طی سال های اخیر که تولید پنبه در کشورمان کاهش یافته است و پنبه مورد نیاز صنعت ریسندگی از طریق واردات از دیگر کشور ها تامین می شود.

کشور هند از بزرگترین صادرکننده های پنبه در جهان به شمار می رود که سالانه مقدار بسیاری از  پنبه تولیدی خود را به پاکستان صادر می کنند و از این طریق سود خوبی به دست می آورد اما در طی سال های اخیر  این صادرات 28% کاهش یافته است و به گفته کارشناسان پاکستان هنوز هم نیازمند واردات پنبه است اما پنبه مورد نیاز خود را از طریق آمریکا و برزیل تامین می کند.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید