مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پنبه وش با بهترین قیمت و کیفیت در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف پنبه وش با کیفیت استثناییپنبه وش چیست و چه ویژگی دارد؟تهیه ارزان ترین پنبه وش در ایرانکاربرد عمده پنبه وش در کجاست؟با کیفیت ترین پنبه وش در ایرانفروش مستقیم پنبه های درجه یک بهداشتیبررسی روش تشخیص پنبه های با کیفیت

آیا با مراکز فروش پنبه وش در کشور آشنایی دارید؟ نمایندگی های پخش این محصول پنبه وش را با بهترین قیمت و کیفیت درسراسر ایران توزیع می کنند. از چه راه هایی می توان قیمت روز پنبه را به دست آورد؟

فروش پنبه وش با بهترین قیمت و کیفیت در ایران

انواع مختلف پنبه وش با کیفیت استثنایی

انواع مختلف پنبه وش با کیفیت استثنایی پنبه را می توان به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد کشاورزی معرفی نمود که از الیافی بدست می آید که دانه گیاه پنبه را پوشانده اند.

در واقع می توان گفت پنبه متشکل از الیاف بسیار نرم و دارای پف می باشد که به شکل کپسول مانندی اطراف تخم گیاه پنبه رشد می کند.

این الیاف نرم از سلولز تشکیل می شوند و به دلیل اینکه دانه گیاه پنبه بوسیله این الیاف پوشانده می شود، می توان تخم های گیاه پنبه را به مناطق مختلف برد و از این طریق باعث رشد و گسترش آنها شد.

پنبه به عنوان گیاه مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری در سراسر جهان شناخته می شود و مناطقی همچون قاره آمریکا، آفریقا و هند را می توان به عنوان زادگاه این محصول معرفی نمود.

در ایران مزارع زیرکشت پنبه را می توان در شهرهای شمالی کشور مانند استان گرگان یافت که به عنوان مهم ترین تولید کننده پنبه در کشور معرفی می شوند.

این گیاه باید در زمین های حاصلخیز کشاورزی کشت شود و به عنوان یک گیاه آفتاب دوست معرفی شده و می توان گفت که کمبود نور باعث ریزش غوزه پنبه و افزایش رشد سبزینه گیاه می شود.

پنبه به دلیل اهمیت بسیاری که در صنایع مختلف داشته و در مبادلات اقتصادی بسیاری نقش دارد، طلای سفید نام گرفته است.

علاوه بر صنعت نساجی و صنایع دیگر، کنجاله پنبه را بعد از روغن کشی در تغذیه دام ها استفاده می کنند.

حال اگر بخواهیم به طور کلی به توضیح وش پنبه بپردازیم، باید بگوییم که وش پنبه همان پنبه خام بوده که از زمین های کشاورزی برداشت می شود و برای اینکه قابل استفاده شود، حلاجی شده و فرآوری های خاصی روی آن انجام می گیرد.

وش پنبه های بدست آمده دارای درجه کیفیت متفاوتی هستند و بعد از بررسی و آنالیزهای لازم بر روی آن ها در صورت داشتن استانداردهای کافی، می توان آن را به عنوان وش پنبه درجه یک معرفی نمود.

نوع درجه یک آن به عنوان پنبه وش صادراتی معرفی می شود و به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می شود.

قیمت پنبه وش عمده ای که برای صادرات در نظر گرفته شده است، براساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که در آزمایشگاه ها و بعد از بررسی کیفیت محصول مشخص می شود.

همچنین حجم سفارشات مشتریان خارجی و رابط فروش نیز می تواند بر قیمت پنبه تاثیرگذار باشد.

پنبه وش چیست و چه ویژگی دارد؟

همان طور که می دانید به قسمت سفید رنگ پنبه غوزه می گویند که به صورت کپسول شکل می باشد.

در گذشته چیدن این محصول در مزارع کشت پنبه بوسیله دست و کارگران بسیاری انجام می گرفت که کاری سخت و بسیار طاقت فرسا بود.

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت دستگاه های پنبه زنی، اینکار در کارخانجات تولید پنبه بوسیله ماشین الات پیشرفته صنعتی در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد .

پنبه خالص و درجه یک دارای درجه کیفی بسیار بالایی است و ناخالصی آن بسیار کم می باشد.

پنبه خالص  اگر در مجاورت مایعات قرار بگیرد، قدرت جذب بالایی دارد.

از نظر بسیاری از افراد، همه پنبه هایی که در بازار وجود دارند، سفید رنگند ولی اگر بخواهیم به صورت کارشناسی به این امر توجه کنیم، باید بگوییم که این باور غلط است و پنبه در رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شود.

 از جمله رنگ های پنبه های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سفید

زرد

زرد متمایل به قهوه ای

قهوه ای روشن

سفید متایل به زرد

 همچنین امروزه شاهد وجود رنگ های متنوع دیگری از این محصول در بازار هستیم که بعد از رنگرزی در صنایع مختلف نساجی و پوشاک برای تولید انواع محصولات با تنوع رنگی بالا، مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم است یادآور شویم که پنبه های سفید برای مصارف پزشکی، آزمایشگاهی، آرایشی و بهداشتی و… استفاده می شوند و بهترین نوع پنبه نیز همین پنبه های سفید می باشد.

حال می خواهیم ادامه مطلب را با بیان یک سوال پیش ببریم و آن این است که آیا در مورد تفاوت های پنبه وش و پنبه محلوج اطلاع دارید؟ همانطور که در بالا اشاره کردیم، پنبه وش در واقع همان محصول دست نخورده گیاه پنبه است که از زمین های کشاورزی برداشت می شود و برای استفاده به کارخانجات تولید و عرضه پنبه فرستاده می شود.

پس از جداسازی و برداشت پنبه از گیاه، آن را بوسیله دستگاه های پنبه زنی از هرگونه مواد اضافی و شاخ و برگ و آلودگی پاک می کنند که در اینجا می توان به آن نام پنبه محلوج را داد که این محصول در صنایع مختلف بسیار کاربردی است.

در واقع ویژگی پنبه وش همین طبیعی بودن آن بوده که دارای ضایعات و مواد اضافی است.

تهیه ارزان ترین پنبه وش در ایران

تهیه ارزان ترین پنبه وش در ایران برای تهیه پنبه وش ارزان در کشور می توانید به طور مستقیم با تولیدکننده و کشاورز ارتباط بگیرید و بدین ترتیب واسطه های خرید را کنار زده و بهترین و ارزانترین قیمت را دریافت کنید.

بطور کلی می توان گفت عوامل بسیاری در قیمت پنبه تاثیرگذار خواهند بود که در زیر به بیان آنها می پردازیم:

هزینه های گزاف برداشت محصول از زمین های زراعی

هزینه نقل و انتقال پنبه به کارخانجات تولیدی

نوع پنبه کشت شده و درجه کیفیت آن

شیوه خرید

میزان و تناژ سفارش

 اگر شما خرید خود را به صورت عمده انجام دهید و غیرحضوری با فروشندگان ارتباط بگیرید، می توانید از قیمت های فوق العاده و ویژه ای بهره مند شوید.

خرید غیرحضوری از طریق سایت های آنلاین امکانپذیر شده است و بدین ترتیب شما می توانید بدون صرف هزینه و زمان اضافی، محصول مورد نظرتان را در تناژ نامحدود خریداری نموده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

کاربرد عمده پنبه وش در کجاست؟

پنبه های وش یا همان پنبه های اولیه همانطور که گفتیم بعد از جداسازی ضایعات و آلودگی ها به صورت محلوج شده در می آیند و پنبه های محلوج الیاف بسیار نرمی داشته و در تولید و مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی های پنبه محلوج  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

داشتن مقاومت بالا در برابر حرارت

تولید شده در دونوع سفید و رنگی

جذب کردن گرما خیلی سریع

چروک نشدن

بهترین نوع الیاف برای استفاده لباس کودک و پارچه های حساس 

استفاده شده برای تولید انواع کالای خواب

صرفه اقتصادی بالا

نقش مهم در صادرات کشور

همچنین می توان گفت این پنبه های حلاجی شده می توانند در صنایع مختلف استفاده شوند که در زیر به بخشی از آنها اشاره می کنیم:

تولبد انواع پارچه های مخملی و پنبه ای

تولید انواع منسوجات و حوله

تولید جوراب و لباس زیر های پنبه ای

تولید لباس نخ پنبه ای

تولید انواع نخ

مورد استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی

مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی

مورد استفاده برای تغذیه دام بعد از روغن کشی کنجاله پنبه

و…

همانطور که گفتیم پنبه در تولید نخ و پارچه مورد استفاده قرار می گیرد و برای تهیه نخ باید الیاف پنبه های محلوج را به صورت رشته رشته درآورد تا دراز و به هم پیچیده شوند و سپس از نخ تولید شده در ساخت انواع پارچه استفاده کنند.

برخی از پارچه ها همانطور که گفتیم نخ پنبه ای هستند  ولی در موارد بسیار می توان به این الیاف پنبه ای، الیاف دیگری اضافه نمود و پارچه جدیدی تولید کرد.

به عنوان مثال می توان ابریشم مصنوعی را با نخ پنبه ای مخلوط نمود و یا پلی استر را با این نخ ترکیب نموده و الیاف جدیدی بدست آورد.

همچنین پارچه های کشباف را از مخلوط نخ پنبه با نخ کشیده شده بدست می آورند که در تولید لباس های کشی و جین از این پارچه ها استفاده می کنند.

در اینجا لازم است یادآور شویم که به طور حتم می توان گفت کیفیت پنبه و ضدعفونی شدن آن در کارخانجات می تواند نقش مهم در سلامت افراد جامعه داشته باشد.

با کیفیت ترین پنبه وش در ایران

با کیفیت ترین پنبه وش در ایران بسیاری از شهرهای شمالی کشور به تولید و کشت پنبه می پردازند و پنبه ایران در جهان جایگاه ویژه ای دارد.

در واقع دغدغه پنبه کاران و کارخانجاتی که از این پنبه برای تولید محصولات خود استفاده می کنند، تولید انواع پنبه وش با کیفیت بالا است که در صنعت نساجی بسیار کاربرد دارد.

در واقع می توان گفت پنبه وش را می توان به عنوان یکی از الیاف طبیعی و مرغوب در صنایع نساجی معرفی نمود.

حال این سوال پیش می آید که برای داشتن یک پنبه خوب و مرغوب چه شرایط آب و هوایی لازم است؟

داشتن رطوبت کافی برای رشد

زمین های کشاورزی در مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر

وجود مواد معدنی لازم برای رشد گیاه در خاک

اگر این شرایط برای رشد پنبه مهیا شود، به طور قطع می توان گفت که محصول بدست آمده بسیار مرغوب و باکیفیت بوده و بدین ترتیب قیمت فروش بالاتری دارد که این امر برای کشاورزان بسیار مهم است.

پنبه های باکیفیت به شکل زیگزاگ و یا به شکل توپک های آماده در بسته بندی های مختلفی موجود هستند که به صورت کاملا بهداشتی تولید شده اند و برای دسترسی و عرضه به مشتریان در بازارهای فروش توزیع می شوند.

فروش مستقیم پنبه های درجه یک بهداشتی

آیا با مزایای خرید و فروش مستقیم انواع پنبه اشنایی دارید؟ اگر بخواهیم به طور مختصر به بیان امتیازات ویژه این شیوه خرید و فروش بپردازیم باید بگوییم که در مسیر تولید محصول تا عرضه آن در بازارهای فروش، واسطه ها و دلالان بسیاری وجود دارند و همین دست به دست شدن محصول باعث بالارفتن قیمت آن می شود.

حال اگر شما بتوانید محصول موردنظر خود را به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری کنید، قیمت خرید خود را به شکل قابل توجهی کاهش می دهید و این امر به خصوص برای خریداران عمده که میزان سفارش بالایی دارند، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

پنبه های بهداشتی نیز جزو این دسته از محصولات هستند و فروش مستقیم آنها از طریق نمایندگی های پخش که به صورت آنلاین و حضوری در سطح کشور فعالیت می کنند، امکانپذیر شده است.

پنبه های بهداشتی تمام استاندادهای لازم را دارند و بعد از حلاجی شدن بوسیله دستگاه های کاملا پیشرفته، در محیطی بهداشتی و استریل بسته بندی می شوند.

این پنبه بسته بندی شده دارای ویژگی های خاصی بوده  که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

الیاف 100 درصد مرغوب و بهداشتی

جذب و نگه داری بالای آب، خون و محلول های ضدعفونی

نداشتن هرگونه مواد شیمیایی و ناخالصی

عرضه شده در بسته بندی های مختلف

این پنبه ها در بیمارستان ها و سالن های آرایشی و… کاربردی هستند و برای ضدعفونی کردن زخم های سطحی بوسیله بتادین مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم است توجه داشته باشید که این پنبه ها برای استفاده زخم های باز و عمیق نباید مصرف شوند و در چنین مواردی باید از پنبه های کاملا استریل شده استفاده نمود تا جلوی عفونت های دیگر و انتقال آلودگی به زخم ها گرفته شود.

انواع پنبه های بهداشتی را می توان در بسته بندی های مختلفی در بازار یافت و این به دلیل این است که تولیدکنندگان می خواهند پاسخگوی نیاز همه مشتریان خود باشند و هرکس بتواند براساس نیاز خود خرید کند.

بررسی روش تشخیص پنبه های با کیفیت

بررسی روش تشخیص پنبه های با کیفیت اگر بخواهیم به طور کلی در مورد ویژگی های یک پنبه باکیفیت صحبت کنیم باید بگوییم که پنبه مرغوب و باکیفیت ناخالصی بسیار کمی دارد و در صورتی که با انواع مایعات در تماس باشد، از قدرت جذب بالایی برخوردار است.

همچنین پنبه خالص و باکیفیت پودر نمی شود و حالت خود را از دست نمی دهد.

و همچنین می توان گفت ارزیابی کیفیت الیاف پنبه، طول الیاف و استحکام آنها می تواند در کیفیت پنبه تولید شده نقش مهمی داشته باشد.

پنبه خوب باید دارای الیاف یکدست و یکنواخت باشد و دارای کمترین جسم خارجی باشد.

شرکت های پخش، پنبه خام مرغوب را به صورت کیلویی وزن می کنند و قیمت مناسبی برای هر کیلو پنبه مشخص می نمایند.

قیمت پنبه های خام در مقایسه با پنبه هایی که در کارخانجات فرآوری می شوند بسیار پایین بوده و صنایع تولیدی می توانند بدون داشتن دغدغه خرید، محصول اولیه خود را از این شرکت های پخش خریداری کنند.

بسیاری از این شرکت ها به صورت آنلاین فعالیت می کنند و شما می توانید به طور رایگان از مشاوره کارشناسان آنها بهره مند شده و پنبه قیمت مناسب را با بالاترین کیفیت از این مراکز خریداری کنید. 

همچنین اگر شما خریدار عمده هستید و میزان سفارش بالایی دارید، با اطلاع از امتیازات و تسهیلاتی که این سایت ها برای خرید غیرحضوری شما در نظر گرفته اند، بیشتر ترغیب و تشویق می شوید که خرید خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه های اینترنتی انجام دهید.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید